Neberte to, prosím, ako reklamu či pozvánku. Tento príspevok má opačný cieľ. Chcem ukázať, akí vyprázdnení sú samotní organizátori protestov. Ukázať dôvody, pre ktoré chodí na námestia ich maskot, pani Magda. V pozvánke svojim fanúšikom hovorí, že 21.3. sa musíme zhromaždiť. Musíme dať jasne najavo, kam chceme ísť. Inak zostaneme sedieť vo vyjedenej komore. Bola aj 8. marca. Protestovala spolu so slušnými, inteligentnými ľuďmi. Je ich veľmi veľa, nie je sama. Navyše, podľa Štasselovej z Mieru Ukrajine, zhromaždenia majú terapeutické účinky.
Štasselová si povedala, že musí tromfnúť Kotlára. Podarilo sa! No nekúp to!
A keby vás tieto dve vzdelané a múdre dámy nepresvedčili, možno to bude frustrovaný herec Jakub Jablonský, komu sa to podarí: „Aj keď sa nám už mnohým nechce a sme frustrovaní, musíme vydržať bojovať za túto krajinu.“
No nechoď ta, keď ťa pozýva mladý talentovaný herec!
No nechoď, keď hovorí, že teraz je ten správny čas! No nechoď ta, keď ťa povzbudzuje, že teraz musíme vytrvať, postaviť za správnu vec a stáť na námestiach, aby nám bolo lepšie!
Nemilí zváči!
So mnou je to tak, že sa nebojím vyjedenej komory. A je mi jasné, kam chcem ísť a kam nechcem. Chcem zostať doma. Nechcem ísť do Bruselu ani do Moskvy. A nechcem stáť na námestí a bojovať za túto krajinu. Dokonca ani za Ukrajinu. Tí, čo chcú bojovať, nech idú k Zelenskému. Dostanú flintu a môžu strieľať a bojovať, až kým Rusa neporazia.
Ja sa najlepšie cítim tu, kde žijem. Som síce protestantka, ale na protesty nechodím. Ja protestujem proti protestom. Keď sa mi nedá ináč, aspoň takto.
Milí priatelia!
Ak náhodou neviete, čo s ľuďmi nakazenými klamstvami, ktorí žijú v nereálnom a neskutočnom svete, nie ste sami. Píše o nich aj pani Magda. Len neviem , kto sú tí nakazení. Či sme to my, alebo zváči a ľudia z námestí. Ak mám hovoriť za seba, tak ja sa necítim byť nakazená. Domnievam sa teda, že sú to tí druhí. A to dá rozum, že nikto rozumný sa nebude obracať na pani Magdu, aby mu poradila. No predsa sa nájdu takí, čo sa s týmito otázkami obracajú na ňu a pýtajú si radu. Možno je to práve ona, a možno aj nie, čo vám s týmto problémom poradí:
„Tu je návod. Nepresviedčajte, klaďte jednoduché otázky a neskáčte do reči. Vypočujte si pokojne tie zlátaniny a nanajvýš podotknite, že žijú v nereálnom, neskutočnom svete. Aby si daná osoba dala pozor o celoživotné úspory. Príde o ne. S touto vládou prídeme o ne všetci, ktorí nemáme kontá v Dubaji.“
Pozn. redakcie HD: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik