Už dávnejšie som počula klebetu, že Miško Šimečka je absolventom pomocnej školy. On to síce popiera, píše, že navštevoval evanjelickú základnú školu v Bratislave. Ale hovorte ľuďom, oni si idú len to svoje.
Robia presne to isté, čo robí Miško.
Tisíckrát mu môžete vtĺkať do hlavičky, že Fico neťahá Slovensko z EÚ, Miško furt len, že ťahá a ťahá. Sprosté je len sprosté. Tak sa potom nesmie čudovať, že mu ľudia do absolventov osobitnej školy nadávajú.
Dnes som o tom počula aj vtip:
Malý Miško Šimečka príde zo školy domov. Tata Šimečka sa pýta: „Tak čo, synak, ako?“ „Ále, preradili ma do osobitnej školy.“ „Keď na to máš, tak študuj!“
Pozn. redakcie HD: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Obsah sa nemusí zhodovať s názormi redakcie.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik