Ďalší úspech! Slovenské hnutie REPUBLIKA spolu s ďalšími vlasteneckými silami vytvorili novú frakciu Európa suverénnych národov (ESN). Podľa europoslanca Milana Uhríka ide o historický míľnik v boji za zachovanie tradičných hodnôt.
"Po založení spoločnej europarlamentnej frakcie Európa suverénnych národov sme prehĺbili vzájomnú spoluprácu a založili aj spoločné celoeurópske politické hnutie ESN," oznámil europoslanec Milan Uhrík. Týmto krokom podľa jeho slov dosiahli vlastenecké sily najvyšší možný stupeň vzájomnej spolupráce.
"Pevne verím, že naším ďalším spoločným úspechom bude postupná výmena prehnitých vlád v európskych štátoch a skorumpovaných eurokomisárov v Bruseli," vyjadril sa Uhrík. Nová frakcia sa jasne vymedzuje voči súčasnému progresívnemu smerovaniu Európskej únie.
Osobitný dôraz kladie ESN na nadchádzajúce voľby v Nemecku. "Dúfam, že najbližšie uvidíme skvelý výsledok našich priateľov z AfD už čoskoro vo voľbách v Nemecku. Európa potrebuje záchranu," uviedol Uhrík, vyjadrujúc podporu nemeckej spojeneckej strane.
"Som nesmierne hrdý, že hnutie REPUBLIKA je súčasťou vlasteneckej spolupráce," uzavrel Uhrík svoje vyhlásenie, pričom zdôraznil odhodlanie pokračovať v nastúpenej ceste za mier a prosperitu v Európe.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik