Zelenský sa nechutne mieša do vnútorných záležitostí Slovenska
25 | 01 | 2025 I Ivan Brožík

Šimečkove protesty na Slovensku si všimol aj jeho ukrajinský kamarát - samozvaný diktátor Zelenský. Informáciu preberáme z webu čas.sk.

Samotný ukrajinský líder sa  Slovákom sa na sociálnej sieti X dokonca prihovoril po slovensky. „Bratislava nie je Moskva. Slovensko je Európa,“ napísal Zelenskyj a zároveň zdieľal príspevok priateľa exprezidentky Zuzany Čaputovej Juraja Rizmana.

Správa, ktorá v téme majdan hovorí za všetko. Viac súdnemu človeku netreba.

Machala o protestoch: Ukrajinské a ďalšie zahraničné služby pracujú na rozvrate štátu
“Občianske združenie, ktoré organizuje a koordinuje na Slovensku štátny prevrat sa volá tak vlastenecky MIER UKRAJINE,” konštatuje generálny tajomník služobného úradu ministerstva kultúry Lukáš Machala. V pozvánke na slovenský majdan sú podľa neho... Čítať ďalej
24 | 01 | 2025 | Roman Martiška

Vážení naši čitatelia

Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme. 
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:

1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;

2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;

3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.

Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik