Dráma ako z filmu: Slováci rozhodli v predĺžení
13 | 05 | 2024 I Ivan Mihale

Rozhodlo predĺženie

Slovenskí hokejisti zvíťazili v pondelňajšom stretnutí B-skupiny MS v Ostrave nad USA 5:4 po predĺžení. Pripísali si druhé víťazstvo na šampionáte a v tabuľke majú päť bodov. Slovensko viedlo v zápase 4:1, no favorit tromi gólmi v treťom dejstve poslal duel do predĺženia. V ňom zariadil víťazstvo svojho tímu Miloš Kelemen.

Z politikov bol najrýchlejší Blaha, radosť z výhry, práve nad Američanmi, neskrýva

"TEN POCIT, KEĎ SLOVENSKO PORAZÍ AMERIKU ! Vychutnal som si to cestou z mítingov v Rimavskej Sobote a Zvolene. Áno, mohli byť tri body, ale to víťazstvo nad USA aj tak neuveriteľne hreje. A tá hymna na záver - zimomriavky... Zastavme ich, bratia, píše Blaha na Telegrame.

"Ďakujem za to, že sme dnes Američanov porazili. Ešte ich vplyv poraziť aj v politike. Slovenskoooo, ejaejaeja, Slovensko," vtipne doplnil

Neznámy Slovák stavil na výhru Američanov 25-TISÍC eur!
Slovenskí hokejisti nastúpili proti výberu USA. Ihneď v úvode sa chopili vedenia. Ako vidia zápas stávkujúci? Slovenská hokejová reprezentácia má na svojom konte po dvoch zápasoch tri body. V úvodnom stretnutí hokejisti prehrali s Nemeckom, no... Čítať ďalej