Strašenie, obmedzenia a zákazy namiesto včasného liečenia. To je metóda, akú využívajú mnohé štáty na to, aby donútili svojich občanov dať sa zaočkovať. Ako sa však ukazuje, očkovanie, na rozdiel od skutočných a lacných liekov, nefunguje.
Veľkým propagátorom lacného Ivermectinu je aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík. A najlepšie na tom je, že svoje tvrdenia má podložené grafmi a číslami, ktoré jeho oponenti nevedia spochybňovať. Zrejme práve preto sa s ním do debaty púšťať nechcú. Mesík v statuse ukazuje, ako je to v niektorých štátoch, kde síce majú veľa zaočkovaných, ale ľudí neliečia, a ako v tých, kde sa spoliehajú najmä na lacný, no účinný Ivermectin.
„Pamätáte si ešte blúznenia o tom, ako masové podávanie vírusovej mRNA zabráni pokračovaniu pandémie, alebo tú o ostrovoch slobody? Prišla jeseň a celá rozprávka o spáse cez vieru vo sv. Pfizera je v troskách,“ začína svoj status Mesík, ktorý v grafe ponúka dynamiku rastu počtu „prípadov“, teda pozitívnych testov, v krajinách, ktoré majú o 50 i viac % očkovancov viac, ako Slovensko.
„Rakúsko - 64% očkovancov s dvomi dávkami (pre porovnanie SR 42,6%) - rekordný počet denných „prípadov“- 3x viac ako na jar.
Holandsko - 73% dvojočkovancov - rekordný denný počet „prípadov“
Maďarsko - 60% - šplhá k rekordu
Island - 81,5% dvojočkovancov - rekordný počet „prípadov“ - o 50% viac ako predošlý rekord
Nemecko - 67% - denný počet nových „prípadov“ šplhá k dvojnásobku predošlého rekordu
Aj toto sú čísla z Mesíkovho grafu, kde je ešte znázornené Francúzsko (69%), Taliansko (72%) a Španielsko (80% dvojočkovancov).
„To, čo vidíme je o pár týždňov posunutý začiatok rastu počtu „prípadov“. Dôvod posunu je veľmi elementárny - obyvatelia najjužnejších krajín EÚ majú dlhšie leto a hladina vitamínu D v krvi im začala klesať neskôr ako v severnejších krajinách EÚ. O 2-3 týždne sú tam, kde Rakúšania, Holanďania, Česi,“ vysvetľuje vyštudovaný lekár.
„No a ešte India. 3% „prípadov“ oproti máju, 60x menej „prípadov“ ako v Nemecku a 150x menej ako v Rakúsku. Ľudia tam majú slobodný prístup k Ivermectinu plus jeseň a zima, ako ich poznáme u nás, sa ich v subtrópoch netýkajú,“ dodáva na záver Juraj Mesík.
Ak sa chcete vyjadriť, ak sa chcete s čitateľmi podeliť o svoje pocity a názory - využite naše „blogovisko“. Ak sa nehanbíte za svoju identitu, ak si myslíte, že viete svojim názorom osloviť a ak dodržíte etické princípy tvorby blogera - náš priestor na stránke hlavnydennik.sk je aj váš!