"Tvojou pracovnou náplňou bude výroba videí, počnúc zabezpečovaním materiálov cez strih až po titulky. Na svojich pleciach budeš mať aj prácu so sociálnymi sieťami ako je Facebook, Instagram, Twitter a YouTube," špecifikuje Nicholsonová.
Europoslankyňa má na uchádzača či uchádzačku aj jasné požiadavky. Je potrebné, aby ovládal slovenský jazyk a to podľa jej slov „najlepšie ako sa len dá“. Vedomosti anglického jazyka by mali byť na úrovni C1.
"Zobral mi mobil, vypol svetlo a tam sa to začalo," spovedá sa údajná Herákova obeť
"Nikto mi neveril. Bola som len decko z decáku. Zobral mi mobil, vypol svetlo a tam sa to začalo. Ako to, že taká mladá nemá priateľa? Pýtal sa dookola. Lichotil mi. Cítila som, ako sa ku mne približuje. Začal ma obchytkávať. Hanbila som sa, bola...
Čítať ďalej
09 | 06 | 2021
|
Gabriela Fedičová
Taktiež je potrebná ochota pracovať pod tlakom ako aj kritické myslenie a stotožnenie sa s témami europoslankyne. Táto pracovná pozícia je vhodná len pre uchádzača, ktorý bude osobne v mieste výkonu práce, čiže v belgickom Bruseli. "Za tvoju prácu dostaneš aj zaplatené, a to 1 000 eur mesačne," informuje Nicholsonová.
Kritika na sieti
Kvôli tejto sume sa na Nicholsonovú zosypala aj vlna kritiky v komentároch. Podľa niektorých ide o nízke ohodnotenie, najmä na tamojšie pomery. Faktom však zostáva, že ide len o stáž a táto odmena slúži na pokrytie výdavkov na ubytovanie a stravu.
Slovenka Vanda Klimes, ktorá má takúto stáž už za sebou, tvrdí, že suma je primeraná. Vysvetľuje, že stážista sa môže v kantíne Európskeho parlamentu naobedovať aj za 5 – 6 eur. Navyše, ide o peniaze v čistom a stážisti sa obvykle usadia v blízkosti, čiže nemusia míňať peniaze za metro.